Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LX8383B-33CV
LX8383B-33CV
LX8383B-33CV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LX8383B-33CV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LX8383B-33CV
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 7.5A TO247-3
Product parameter
Osa numero LX8383B-33CV Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 7.5A TO247-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5874 pcs Tietolomake LX8383
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.3V @ 7.5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 10V Toimittaja Device Package TO-247-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-247-3
PSRR 83dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 7.5A TO-247-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 7.5A Ohjaustoiminnot -