Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > MPC563CVR40
MPC563CVR40
MPC563CVR40
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPC563CVR40 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPC563CVR40
Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero MPC563CVR40 Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1786 pcs Tietolomake MPC561/563 Ref Manual
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V
Toimittaja Device Package 388-PBGA (27x27) Nopeus 40MHz
Sarja MPC5xx RAM Koko 32K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 512KB (512K x 8)
oheislaitteet POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 388-BBGA Muut nimet 935316703557
Oscillator tyyppi External Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 56 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 512KB (512K x 8) FLASH 388-PBGA (27x27) Datamuuntimet A/D 32x10b