Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > MPC563MZP66R2
MPC563MZP66R2
MPC563MZP66R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPC563MZP66R2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPC563MZP66R2
Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1377 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero MPC563MZP66R2 Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1377 pcs Tietolomake MPC561/563 Ref Manual
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V
Toimittaja Device Package 388-PBGA (27x27) Nopeus 66MHz