Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikroprosessorit > MPC8540CPX667JC
MPC8540CPX667JC
MPC8540CPX667JC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPC8540CPX667JC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPC8540CPX667JC
Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MPC8540CPX667JC Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - I / O 2.5V, 3.3V
USB - Toimittaja Device Package 783-FCPBGA (29x29)
Nopeus 667MHz Sarja MPC85xx
Turvallisuusominaisuudet - SATA -
RAM-ohjaimet DDR, SDRAM Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 783-BBGA, FCBGA Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA)
Lukumäärät / väylän leveys 1 Core, 32-Bit Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Graafinen kiihdytys No
Ethernet 10/100 Mbps (1), 10/100/1000 Mbps (2) Näyttö- ja liitäntäohjaimet -
Yksityiskohtainen kuvaus PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 667MHz 783-FCPBGA (29x29) Core Processor PowerPC e500