Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikroprosessorit > MPC8540CVT667JC
MPC8540CVT667JC
MPC8540CVT667JC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPC8540CVT667JC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPC8540CVT667JC
Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 538 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
36 pcs
Product parameter
Osa numero MPC8540CVT667JC Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - I / O 2.5V, 3.3V
USB - Toimittaja Device Package 783-FCPBGA (29x29)
Nopeus 667MHz Sarja MPC85xx
Turvallisuusominaisuudet - SATA -
RAM-ohjaimet DDR, SDRAM Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 784-BBGA, FCBGA Muut nimet 935309587557
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA) Lukumäärät / väylän leveys 1 Core, 32-Bit
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Graafinen kiihdytys No Ethernet 10/100 Mbps (1), 10/100/1000 Mbps (2)
Näyttö- ja liitäntäohjaimet - Yksityiskohtainen kuvaus PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 667MHz 783-FCPBGA (29x29)