Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > PPC5604BCLL48
PPC5604BCLL48
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PPC5604BCLL48 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PPC5604BCLL48
Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PPC5604BCLL48 Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4575 pcs Tietolomake MPC5604B/CMPC560xB,C,D Fact SheetMPC5602-4B,C Ref Manual
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 100-LQFP (14x14) Nopeus 48MHz
Sarja MPC56xx Qorivva RAM Koko 32K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 512KB (512K x 8)
oheislaitteet DMA, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 100-LQFP Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 79
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 64K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus e200z0h MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)