Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > PPC5606BCLU48
PPC5606BCLU48
PPC5606BCLU48
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PPC5606BCLU48 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PPC5606BCLU48
Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PPC5606BCLU48 Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5728 pcs Tietolomake MPC5607BMPC5605-7B Ref ManualMPC5605-7B Brief
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 176-LQFP (24x24) Nopeus 48MHz
Sarja MPC56xx Qorivva RAM Koko 80K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 1MB (1M x 8)
oheislaitteet DMA, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 176-LQFP Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 149
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 64K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus e200z0h MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 1MB (1M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)