Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-antennit > S463AH-868
S463AH-868
S463AH-868
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S463AH-868 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S463AH-868
Valmistaja Nearson
Kuvaus RF ANT 868MHZ WHIP STR RP-SMA ML
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero S463AH-868 Valmistaja Nearson
Kuvaus RF ANT 868MHZ WHIP STR RP-SMA ML Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6702 pcs Tietolomake S463xx-868 Datasheet*
Kategoria RF / IF ja RFID VSWR 2
päättyminen Connector, RP-SMA Male Sarja -
Return Loss - Pakkaus Bulk
Muut nimet 730-1065 Lukumäärä Bands 1
Asennustyyppi Connector Mount Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Korkeus (Max) 6.929" (176.00mm) Saada 2dBi
Taajuusalue 867MHz ~ 869MHz Taajuusryhmä UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Taajuus (keskikohta / bändi) 868MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 868MHz Whip, Straight RF Antenna 867MHz ~ 869MHz 2dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount Sovellukset -