Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-antennit > S469AM-915
S469AM-915
S469AM-915
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S469AM-915 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S469AM-915
Valmistaja Nearson
Kuvaus RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA MALE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero S469AM-915 Valmistaja Nearson
Kuvaus RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA MALE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5855 pcs Tietolomake S469AM-915 Drawing
Kategoria RF / IF ja RFID VSWR 2.5
päättyminen Connector, SMA Male Sarja -
Return Loss - Pakkaus Bulk
Muut nimet 730-1055 Lukumäärä Bands 1
Asennustyyppi Connector Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Korkeus (Max) 19.803" (503.00mm)
Saada 5dBi Taajuusalue 902MHz ~ 928MHz
Taajuusryhmä UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Taajuus (keskikohta / bändi) 915MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 915MHz Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 928MHz 5dBi Connector, SMA Male Connector Mount