Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > PDZ11BGWJ
PDZ11BGWJ
PDZ11BGWJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PDZ11BGWJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PDZ11BGWJ
Valmistaja Nexperia
Kuvaus PDZ11BGWSOD123SOD2
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero PDZ11BGWJ Valmistaja Nexperia
Kuvaus PDZ11BGWSOD123SOD2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3032872 pcs Tietolomake PDZ2.4B - PDZ36B
Kategoria Discrete Semiconductor Products Sarja *
Muut nimet 934071043118 Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode
Liittyvät tuotteet
PDZ13BGWJ Image
PDZ10BF Image
  • Osa#:PDZ10BF
  • valmistajat:Nexperia
  • Kuvaus:DIODE ZENER 10.21V SOD323
  • Varastossa:1361209
PDZ10BZ Image
  • Osa#:PDZ10BZ
  • valmistajat:Nexperia
  • Varastossa:1492086
PDZ11B,115 Image
  • Osa#:PDZ11B,115
  • Kuvaus:DIODE ZENER 11V 400MW SOD323
PDZ12BGWJ Image
PDZ12B,115 Image
  • Osa#:PDZ12B,115
  • Kuvaus:DIODE ZENER 12V 400MW SOD323
PDZ13B,115 Image
  • Osa#:PDZ13B,115
  • Kuvaus:DIODE ZENER 13V 400MW SOD323
PDZ11BGWX Image
PDZ13B,135 Image
  • Osa#:PDZ13B,135
PDZ11BZ Image
  • Osa#:PDZ11BZ
  • Kuvaus:DIODE ZENER 11.22V SOD323
PDZ10B,115 Image
  • Osa#:PDZ10B,115
  • Kuvaus:DIODE ZENER 10V 400MW SOD323