Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > PDZ12BGWX
PDZ12BGWX
PDZ12BGWX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PDZ12BGWX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PDZ12BGWX
Valmistaja Nexperia
Kuvaus PDZ12BGWSOD123SOD2
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
30000 pcs75000 pcs150000 pcs
Product parameter
Osa numero PDZ12BGWX Valmistaja Nexperia
Kuvaus PDZ12BGWSOD123SOD2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4430128 pcs Tietolomake PDZ2.4B - PDZ36B
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 12V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 100mA Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package SOD-323 Sarja -
Virta - Max 400mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-76, SOD-323 Muut nimet 1727-7702-2
PDZ12BGWX-ND
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 10 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 12V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 9V