PDZ3.3BGWX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PDZ3.3BGWX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | PDZ3.3BGWX |
|---|---|
| Valmistaja | Nexperia |
| Kuvaus | PDZ3.3BGWSOD123SOD2 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | PDZ3.3BGWX | Valmistaja | Nexperia |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | PDZ3.3BGWSOD123SOD2 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2384085 pcs | Tietolomake | PDZ2.4B - PDZ36B |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Sarja | * |
| Muut nimet | 934071059115 | Valmistajan toimitusaika | 13 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
PDZ3.6BGWX - valmistajat:
Nexperia - Kuvaus:
PDZ3.6BGWSOD123SOD2 - Varastossa:
- Osa#:
PDZ3.0BGWX - valmistajat:
Nexperia - Kuvaus:
PDZ3.0BGWSOD123SOD2 - Varastossa:
PDZ3.3BGWJ - valmistajat:
PDZ3.3BGWSOD123SOD2 - Varastossa:
PDZ3.0BGWJ - valmistajat:
PDZ3.9BGWX - valmistajat:
PDZ3.9BGWSOD123SOD2 - Varastossa:
PDZ3.6BGWJ - valmistajat:
PDZ3.0B,115 - valmistajat:
DIODE ZENER 3V 400MW SOD323 - Varastossa:
PDZ3.9BGWJ - valmistajat:
PDZ3.9B,115 - valmistajat:
DIODE ZENER 3.9V 400MW SOD323 - Varastossa:
PDZ3.6B,115 - valmistajat:
DIODE ZENER 3.6V 400MW SOD323 - Varastossa:
PDZ3.3B,115 - valmistajat:
DIODE ZENER 3.3V 400MW SOD323 - Varastossa: