Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > PDZ3.9BGWJ
PDZ3.9BGWJ
PDZ3.9BGWJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PDZ3.9BGWJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PDZ3.9BGWJ
Valmistaja Nexperia
Kuvaus PDZ3.9BGWSOD123SOD2
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs250000 pcs
Product parameter
Osa numero PDZ3.9BGWJ Valmistaja Nexperia
Kuvaus PDZ3.9BGWSOD123SOD2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5011065 pcs Tietolomake PDZ2.4B - PDZ36B
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 3.9V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 100mA Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package SOD-323 Sarja -
Virta - Max 400mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-76, SOD-323 Muut nimet 1727-7767-2
PDZ3.9BGWJ-ND
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 90 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 3.9V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 3µA @ 1V