Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > F110G107MDL
F110G107MDL
F110G107MDL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F110G107MDL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F110G107MDL
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero F110G107MDL Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6018 pcs Tietolomake F11 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.335" L x 0.209" W (8.50mm x 5.30mm)
Koko / Dimension 0.335" L x 0.209" W (8.50mm x 5.30mm) Sarja F11
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 493-3121-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Nonstandard SMD 20 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF