Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > F110J607MFK
F110J607MFK
F110J607MFK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F110J607MFK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F110J607MFK
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 600UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero F110J607MFK Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 600UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5405 pcs Tietolomake F11 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.657" L x 0.476" W (16.70mm x 12.10mm)
Koko / Dimension 0.658" L x 0.477" W (16.70mm x 12.10mm) Sarja F11
Ripple Current @ High Frequency 6.3A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 493-3119-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 5 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Nonstandard SMD 5 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 600µF