Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > F971D225MAA
F971D225MAA
F971D225MAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F971D225MAA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F971D225MAA
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Osa numero F971D225MAA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 330387 pcs Tietolomake F97 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 20V Tyyppi Molded
Toleranssi 2.2µF Surface Mount Land Koko -
Toimittaja Device Package A Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja F97 RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 1206 (3216 Metric) Muut nimet 493-5844-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero F971D225MAA
Lifetime @ Temp. 6.3 Ohm Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm)
ominaisuudet High Reliability Laajennettu kuvaus 2.2µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 6.3 Ohm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1206