Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > F971D226MCC
F971D226MCC
F971D226MCC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F971D226MCC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F971D226MCC
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP TANT 22UF 20V 20% 2312
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero F971D226MCC Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP TANT 22UF 20V 20% 2312 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 115352 pcs Tietolomake F97 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 20V Tyyppi Molded
Toleranssi 22µF Surface Mount Land Koko -
Toimittaja Device Package C Koko / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Sarja F97 RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 2312 (6032 Metric) Muut nimet 493-5845-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero F971D226MCC
Lifetime @ Temp. 1.1 Ohm Korkeus - Istuva (Max) 0.106" (2.70mm)
ominaisuudet High Reliability Laajennettu kuvaus 22µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP TANT 22UF 20V 20% 2312