Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LASW6121MELB25
LASW6121MELB25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LASW6121MELB25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LASW6121MELB25
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 28156 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero LASW6121MELB25 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 28156 pcs Tietolomake LAS Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja LAS
Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 862.5mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose