Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LASW6221MELA45
LASW6221MELA45
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LASW6221MELA45 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LASW6221MELA45
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 24087 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero LASW6221MELA45 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 24087 pcs Tietolomake LAS Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja LAS
Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.15A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose