Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LGU1K472MELB
LGU1K472MELB
LGU1K472MELB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LGU1K472MELB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LGU1K472MELB
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero LGU1K472MELB Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37035 pcs Tietolomake LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 80V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja LGU
Ripple Current @ Low Frequency 3.52A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.048A @ 50kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet 493-6139
LGU1K472MELB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 4700µF