Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LGU1V103MELB
LGU1V103MELB
LGU1V103MELB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LGU1V103MELB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LGU1V103MELB
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LGU1V103MELB Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 51576 pcs Tietolomake LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja LGU
Ripple Current @ Low Frequency 3.05A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.5075A @ 50kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet 493-7182
LGU1V103MELB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10000µF