Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNR2C153MSEB
LNR2C153MSEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNR2C153MSEB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNR2C153MSEB
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 160V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1678 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero LNR2C153MSEB Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 160V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1678 pcs Tietolomake LNR Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.000" Dia (76.20mm) Sarja LNR
Ripple Current @ Low Frequency 12A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 14.4A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.252" (31.80mm) Korkeus - Istuva (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 15000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 15000µF Sovellukset General Purpose