Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNR2C333MSE
LNR2C333MSE
LNR2C333MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNR2C333MSE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNR2C333MSE
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LNR2C333MSE Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1071 pcs Tietolomake LNR Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Sarja LNR
Ripple Current @ Low Frequency 19.2A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 23.04A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet 493-7763 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.252" (31.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 33000µF