Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNR2C473MSE
LNR2C473MSE
LNR2C473MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNR2C473MSE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNR2C473MSE
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 660 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero LNR2C473MSE Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 660 pcs Tietolomake LNR Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Sarja LNR
Ripple Current @ Low Frequency 20.6A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 24.72A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet 493-7762 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.252" (31.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 47000µF