Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNT1A154MSEN
LNT1A154MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNT1A154MSEN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNT1A154MSEN
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150000UF 20% 10V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 2394 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero LNT1A154MSEN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150000UF 20% 10V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm) Sarja LNT
Ripple Current @ Low Frequency 10.8A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 16.2A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.866" (22.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150000µF