Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNT1K683MSE
LNT1K683MSE
LNT1K683MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNT1K683MSE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNT1K683MSE
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68000UF 20% 80V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LNT1K683MSE Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68000UF 20% 80V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 80V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Sarja LNT
Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 19.55A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet 493-8974
LNT1K683MSE-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 1.252" (31.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 68000µF