Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNT1V104MSEN
LNT1V104MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNT1V104MSEN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNT1V104MSEN
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100000UF 20% 35V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1686 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero LNT1V104MSEN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100000UF 20% 35V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.500" Dia (63.50mm) Sarja LNT
Ripple Current @ Low Frequency 13.6A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 20.4A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.126" (28.60mm)
Korkeus - Istuva (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100000µF