Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PCJ1C101MCL1GS
PCJ1C101MCL1GS
PCJ1C101MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCJ1C101MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCJ1C101MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero PCJ1C101MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 130247 pcs Tietolomake Chip Type Tape SpecPolymer Aluminum Land, ReflowPCJ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja PCJ Ripple Current @ High Frequency 3.01A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-13413-2
PCJ1C101MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 24 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose