Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PCJ1C221MCL1GS
PCJ1C221MCL1GS
PCJ1C221MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCJ1C221MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCJ1C221MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PCJ1C221MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 93687 pcs Tietolomake Chip Type Tape SpecPolymer Aluminum Land, ReflowPCJ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja PCJ Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-3055-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 22 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose