Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PLF0G391MDL4TD
PLF0G391MDL4TD
PLF0G391MDL4TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PLF0G391MDL4TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PLF0G391MDL4TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 390UF 20% 4V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero PLF0G391MDL4TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 390UF 20% 4V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 177181 pcs Tietolomake PLF SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja PLF Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-14093-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 24 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 390µF Sovellukset General Purpose