Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PLF0G561MCO6
PLF0G561MCO6
PLF0G561MCO6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PLF0G561MCO6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PLF0G561MCO6
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero PLF0G561MCO6 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 137821 pcs Tietolomake PLF SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja PLF Ripple Current @ High Frequency 5.2A @ 100kHz