Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > QYX2A683KTP
QYX2A683KTP
QYX2A683KTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QYX2A683KTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QYX2A683KTP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero QYX2A683KTP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 499868 pcs Tietolomake QYX SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.374" L x 0.177" W (9.50mm x 4.50mm)
Sarja QYX Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 493-3432 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester
Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF Film Capacitor 100V Polyester Radial kapasitanssi 0.068µF