Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > QYX2A823KTP
QYX2A823KTP
QYX2A823KTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QYX2A823KTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QYX2A823KTP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 10% 100VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero QYX2A823KTP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 10% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 625008 pcs Tietolomake QYX SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.433" L x 0.217" W (11.00mm x 5.50mm)
Sarja QYX Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 493-3433 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester
Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF Film Capacitor 100V Polyester Radial kapasitanssi 0.082µF