Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > RSS1E220MCN1GS
RSS1E220MCN1GS
RSS1E220MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSS1E220MCN1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSS1E220MCN1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero RSS1E220MCN1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja FPCAP, RSS Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-6667-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 60 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 22µF