Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > RSS1E270MCN1GS
RSS1E270MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSS1E270MCN1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSS1E270MCN1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 145062 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RSS1E270MCN1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja FPCAP, RSS Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 27µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 27µF Sovellukset General Purpose