Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > TVX2W010MAD
TVX2W010MAD
TVX2W010MAD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TVX2W010MAD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TVX2W010MAD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 450V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero TVX2W010MAD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 450V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 170501 pcs Tietolomake Aluminum Electrolytic Cap TapingTVX Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm) Sarja TVX
Ripple Current @ Low Frequency 14mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 22.4mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Can
Muut nimet 493-14853
TVX2W010MAD-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1µF