Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > TVX2W3R3MCD
TVX2W3R3MCD
TVX2W3R3MCD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TVX2W3R3MCD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TVX2W3R3MCD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 450V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero TVX2W3R3MCD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 450V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 93918 pcs Tietolomake Aluminum Electrolytic Cap TapingTVX Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia x 0.906" L (10.00mm x 23.00mm) Sarja TVX
Ripple Current @ Low Frequency 38mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 60.8mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Can
Muut nimet 493-16608
TVX2W3R3MCD-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 3.3µF