Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UAS2G470MHD6TN
UAS2G470MHD6TN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UAS2G470MHD6TN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UAS2G470MHD6TN
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 400V THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 54028 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero UAS2G470MHD6TN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 400V THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 54028 pcs Tietolomake UAS SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja UAS
Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 448mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF