Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UAS2G4R7MPD1TD
UAS2G4R7MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UAS2G4R7MPD1TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UAS2G4R7MPD1TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V THRUHOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 181159 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero UAS2G4R7MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V THRUHOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 181159 pcs Tietolomake UAS SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UAS
Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 96mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 4.7µF