Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UBX1V2R2MPL
UBX1V2R2MPL
UBX1V2R2MPL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UBX1V2R2MPL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UBX1V2R2MPL
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UBX1V2R2MPL Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 195781 pcs Tietolomake UBX SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UBX
Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-16670
UBX1V2R2MPL-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapasitanssi 2.2µF