Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UBX1V2R2MPL1TD
UBX1V2R2MPL1TD
UBX1V2R2MPL1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UBX1V2R2MPL1TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UBX1V2R2MPL1TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero UBX1V2R2MPL1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 211401 pcs Tietolomake UBX SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UBX
Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz