Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCB1C470MCL1GS
UCB1C470MCL1GS
UCB1C470MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCB1C470MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCB1C470MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero UCB1C470MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UCB
Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 75mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9368-2
UCB1C470MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 23 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF