Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCB1V010MCL1GS
UCB1V010MCL1GS
UCB1V010MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCB1V010MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCB1V010MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 35V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs3000 pcs4500 pcs10500 pcs
15000 pcs37500 pcs75000 pcs
Product parameter
Osa numero UCB1V010MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja UCB
Ripple Current @ Low Frequency 6.2mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 9.3mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9376-2
UCB1V010MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1µF