Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCY2W6R8MPD
UCY2W6R8MPD
UCY2W6R8MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCY2W6R8MPD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCY2W6R8MPD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Product parameter
Osa numero UCY2W6R8MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 255136 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUCY Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UCY
Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-6862 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6.8µF