Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCY2W820MHD
UCY2W820MHD
UCY2W820MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCY2W820MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCY2W820MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
Product parameter
Osa numero UCY2W820MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62986 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUCY Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja UCY
Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-6957 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 82µF