Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UES1C102MHM1TN
UES1C102MHM1TN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UES1C102MHM1TN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UES1C102MHM1TN
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 16V THRUHOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 83717 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero UES1C102MHM1TN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 16V THRUHOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 83717 pcs Tietolomake UES Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja UES
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1000µF