Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UES1C330MEM1TA
UES1C330MEM1TA
UES1C330MEM1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UES1C330MEM1TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UES1C330MEM1TA
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero UES1C330MEM1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 351752 pcs Tietolomake UES Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UES
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset Audio