Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UHE2A181MHT6
UHE2A181MHT6
UHE2A181MHT6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UHE2A181MHT6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UHE2A181MHT6
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4015 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UHE2A181MHT6 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4015 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja UHE
Ripple Current @ Low Frequency 721mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.03A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 120 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.591" (15.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose