Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UHE2A270MPD
UHE2A270MPD
UHE2A270MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UHE2A270MPD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UHE2A270MPD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UHE2A270MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 598923 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UHE
Ripple Current @ Low Frequency 143mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 260mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-1661 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 24 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 630 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 27µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 27µF Sovellukset General Purpose