Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UML1HR22MDD
UML1HR22MDD
UML1HR22MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UML1HR22MDD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UML1HR22MDD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero UML1HR22MDD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 362433 pcs Tietolomake ML Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja ML
Ripple Current @ Low Frequency 2mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.059" (1.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 0.22µF Sovellukset General Purpose